Las Vegas

Z wyjątkową sceną nocnego życia, które przesuwa się na dzień, niezrównanymi miejscami gastronomicznymi i sklepami, które nigdy nie są zamykane, jedyną stałą rzeczą w mieście jest to, że ciągle wymyśla. Utrzymanie jest połową zabawy tutaj. Zapomnij na chwilę o wszystkich pieniądzach, które możesz wygrać (lub stracić) w kasynach, gdy odwiedzasz Las Vegas możesz pójść do luksusowych sklepach, wykwintnych restauracjach słynnego szefa katalog avon kuchni i apartamentów typu penthouse, zlokalizowanych wzdłuż the Strip. Podstawowy przemysł Las Vegas jest przeciążeniem sensorycznym.
Podczas podróży do Las Vegas, światła, dźwięki i egzotyczne parady ludzi, wszystko przychodzi i nasiąka wibracjami legendarnego Sin City, są świętem wszystkich własnych. Ale pustynna oaza, która wyrosła z budowy pobliskiej Hoover Dam, również wyróżnia się wyjątkową historią i jest położoną na uboczu ścieżką do odkrycia, zwłaszcza jeśli oddalisz się od the Strip i do Freeemont Street Experience w stare centrum miasta. Nieważne, czy przyjedziesz do kasyna, pokazy, jedzenie czy przeżyć wszechobecne emocje, Las Vegas to idealny wybór. Niektórzy twierdzą, że najlepiej jest odwiedzić Las Vegas, gdy masz wiele pieniędzy do stracenia.
Pobyt jest krótki, więc pogoda zwykle nie jest problemem, wiele ludzi spędza większość czasu w kasynach. W zimie jest łagodna pogoda (choć noce są dość chłodne) i jest najmniej turystów. Latem jest zaś jest gorąco, aż do 37 ° C w ciągu dnia, ale jest to suchy upał. A jeśli chcesz wybrać się do hotelowego basenu, przyjedź latem (niektóre z wielkich basenów są bowiem przynajmniej częściowo zamykane od późnej jesieni do wiosny).